شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

فروش عدس ریز قزاق | بازرگانی بهیاد تجارت

فروش عدس ریز قزاق | بازرگانی بهیاد تجارت

فروش عدس ریز قزاق توسط کدام شرکت ها صورت می گیرد؟ قیمت روز عدس ریز قزاق چقدر است؟ ویژگی های این نوع عدس چیست؟

خرید و فروش عدس قزاق

عدس های وارداتی عمدتا به دو صورت عدس ریز و عدس درشت در بازار موجود می باشد. عدس ریز یا همان عدس آشی در کنار عدس تولید داخل، از کشورهای مختلفی وارد کشور می گردد. انواع مختلف عدس ریز کانادایی، عدس ریز روسی و همچنین عدس ریز قزاق در کنار نمونه های تولید داخل در بازار یافت می شود.

مشخصات و ویژگی های عدس ریز قزاق

انواع عدس ریز موجود در بازار هر کدام از کیفیت متفاوتی برخودارند. با کیفیت ترین نوع عدس ریز، عدس ریز کانادایی است. در کنار نمونه کانادایی عدس ریز قزاق هم به وفور در کشور یافت می شود. این محصول که هر ساله در حجم بالایی از قزاقستان خریداری می شود از لحاظ سطح کیفی تا حدودی کیفیتی پایین تر از عدس ریز کانادایی دارد. بزرگترین وجه تمایز عدس ریز کانادایی و عدس ریز قزاق داشتن عدس های لپه شده بیشتر و دانه های قهوه ای رنگ و چروک خرده در عدس قزاق می باشد.

قیمت روز و عمده عدس ریز قزاق

عدس قزاق نسبت به سایر عدس های موجود در بازار از قیمت مناسب تری برخوردار است. لذا تقاضای بالائی برای خرید این محصول به دلیل قیمت مناسب آن وجود دارد. بازرگانی بهیاد تجارت افتخار دارد که انواع عدس را به صورت تضمینی و به شرط کیفیت و قیمت مناسب در کمترین زمان به سراسر کشور ارسال نماید. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر، از طریق شماره های موجود در سایت شرکت یا کانال تلگرامی با ما در ارتباط باشید.

فروش عدس ریز قزاق

پخش عمده عدس ریز قزاق

شرکت بازرگانی بهیاد تجارت عدس ریز قزاق را به صورت بوجاری شده و کاملاً تمیز و یکدست در سراسر کشور عرضه می نماید. خریداران عزیز می توانند این محصول را به صورت لیزر شده با کیفیت مطلوب و با قیمت کاملا استثنایی به طور مستقیم از شرکت بازرگانی بهیاد تجارت تهیه نمایند. در صورتی که مایل به بررسی کیفیت این محصول از  نزدیک هستید، نمونه بار عدس ریز قزاق در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال می گردد.

بازرگانی بهیاد تجارت با پخش عمده انواع عدس با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید همه روزه جهت ثبت سفارش عدس و سایر حبوبات و بارگیری و ارسال سریع  با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در بخش فروش در ارتباط باشید. و برای اطلاع از قیمت روز این محصول عضو کانال تلگرامی ما شوید و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

شبکه های اجتماعی ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت روز این محصول عضو کانال تلگرامی ما شوید و همچنین پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.