شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

در هر لحظه، ما دانش بیشتری از لحظه قبل داریم. هر روز خلاقیت و نوآوری خود را افزایش داده ایم. هر ماه قلمرو خود را گسترش داده ایم و هر سال فروش و سود آوری بهتری را تجربه کرده ایم.
ما هیچ گاه توقف نکرده ایم و همیشه کسب و کاری جدید را ایجاد کرده ایم و سهم بازار، حسن شهرت و روابط خود را ارتقا داده ایم. گروه مواد غذایی بهیاد تجارت توسط متخصصان و کارشناسان مجرب، منابع و امکانات یکپارچه و تحلیل دقیق از نیازهای مشتریان، توانسته خود را به عنوان یکی از پایه‌های اصلی در بازارهای منطقه و بین المللی معرفی  نماید .
گروه بهیاد تجارت با تشکیل سیستم‌های نوین کنترل کیفی تمام محصولات خود را قبل از ارائه به بازار با به روزترین استانداردهای ملی و بین المللی تطبیق می‌دهد که نهایتا توسط ارگان‌های دولتی زیربط تایید میگردد.
هدف ما تولید و ارایه کالاهایی با بهترین کیفیت، قیمت و شرایط تجاری است. کنترل دقیق زنجیره ارزش محصول و ایجاد زنجیره تامین استراتژیک ما را در رسیدن به اهداف خود کمک کرده است.
گروه مواد غذایی بهیاد تجارت آماده همکاری و مشارکت با شرکت‌ها و اشخاص معتبر می‌باشد.

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.