شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

فروش عمده ماش | بازرگانی بهیاد تجارت

فروش عمده ماش | بازرگانی بهیاد تجارت

فروش عمده ماش توسط کدام شرکت ها صورت می گیرد؟ قیمت روز و عمده ماش چقدر است؟ بهترین نوع ماش متعلق به کجاست؟ تفاوت ماش ایرانی و خارجی چیست؟

خرید و فروش ماش سبز

ماش سبز سرشار از مواد مغذی می باشد به همین دلیل در بین حبوبات جایگاه خاصی دارد. بالا بودن میزان اسید فولیک در این گیاه موجب شده تا مصرف ماش از بروز بیماری های قلبی و عروقی پیشگیری کند. به دلیل دارا بودن مقادیر بالایی از پتاسیم، مصرف این گیاه به افرادی که فشارخون بالایی دارند، توصیه می شود. وجود آنتی اکسیدان هایی مثل سلنیوم و منگنز در ماش موجب می شوند که از ابتلا به بیماری های مزمن جلوگیری شود. این موارد تنها بخش کوچکی از خواص ماش سبز می باشند. با توجه به استقرار شرکت بهیاد تجارت در استان خوزستان و تولید این محصول در سطح استان این شرکت یکی از بزرگترین و پخش کننده عمده این حبوبات در سراسر کشور می باشد.

انواع ماش موجود در بازار

1- ماش ایرانی

ماش گیاهی بومی هندوستان است امادر نقاط دیگر جهان مانند ایران نیز کشت می‌شود. این محصول یکی از حبوباتی است که اکثراً در مناطق گرمسیر تولید می شود. در ایران استان خوزستان بیشترین میزان ماش را تولید می کند. شهرستان های دزفول ، شوشتر و شوش به عنوان تولید کننده های اصلی این محصول در کشور به شمار می آیند.

2- ماش خارجی

ماش خارجی عمدتاً از کشورهای ازبکستان، آرژانتین، استرالیا و میانمار وارد کشور می‌شود. ویژگی بارز ماش خارجی نسبت به ماش داخلی پزا بودن آن است. به طور کلی دانه های آن درشت تر و یکدست تر هستند و ظاهر بهتری نسبت به نمونه ایرانی آن دارد. همچنین ماش های خارجی معمولا سورت شده و بدون گل و سنگ در بازار عرضه می شوند. در صورتی که ماش ایرانی معمولا فقط بوجاری شده است.

ماش از نظر سایز بندی دانه

ماش به دو دسته ریز و درشت تقسیم می شود:

1- ماش ریز همان ماش عمرانی است.

2- ماش درشت: این نوع ماش به ماش بذر هندی معروف است.

قیمت روز و عمده ماش

برای خرید ماش به قیمت روز و عمده می توانید از طریق شرکت ها و مراکز معتبر تامین و فروش حبوبات اقدام کنید. یکی از شرکت های بسیار فعال و معتبر شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، می باشد. که تمام محصولات خود را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

فروش و پخش عمده ماش

ارقام مختلف ماش

ارقام مختلف ماش که تولید می شود به این صورت است:

1- ماش سبز : تولید هندوستان است که از کلسترول بسیار پایینی برخوردار است .

2- ماش قرمز : گونه ای از لوبیای ریز است .

3- ماش سیاه : این نوع ماش بومی هندوستان است و از حبوبات بسیار ارزشمند به شمار می آید .

فروش عمده ماش

تفاوت ماش ایرانی و خارجی

محصول ماش خارجی عمدتاً از کشورهای ازبکستان، آرژانتین، استرالیا و میانمار وارد کشور می‌شود. مزیت اصلی ماش خارجی نسبت به ماش داخلی این است که دانه‌های ماش خارجی کاملاً پزا هستند و در کل دانه های آن درشت تر و یکدست تر هستند. همچنین از نظر ظاهری نیز نسبت به نمونه ایرانی شرایط بهتری داشته و کاملا سورت شده و بدون گل و سنگ در بازار عرضه می گردد.

خرید ماش بوجاری یا دست چین ؟

ماش ایرانی به صورت بوجاری در بازار عرضه می‌شود شود. دلیل آن نیز به نبود دستگاه‌های سورت کردن این محصول باز می گردد. لذا در هنگام خرید باید این امر مد نظر باشد، دانه های شکسته، گل و سنگ و دانه های نپز نیز ممکن است در آن مشاهده شود.

پخش عمده ماش ایرانی

بازرگانی بهیاد تجارت پارس با پخش عمده ماش با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید همه روزه جهت ثبت سفارش ماش با کیفیت و بارگیری و ارسال سریع  با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

شبکه های اجتماعی ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید. ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.