شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

فروش عمده نخود ترک | بازرگانی بهیاد تجارت

فروش عمده نخود ترک | بازرگانی بهیاد تجارت

فروش عمده نخود ترک به چه صورت است؟ کدام شرکت ها بهترین نوع نخود را تامین می کنند؟ قیمت روز و عمده نخود ترک چقدر است؟ چه تفاوتی میان این محصول و نمونه های داخلی آن وجود دارد؟

خرید و فروش نخود

نخود به عنوان یکی از پرفروشترین و پر مصرف ترین حبوبات در ایران شناخته می شود که مصرف سالانه قابل توجهی دارد. به همین دلیل بازار خرید نخود همواره از رونق بالایی برخوردار بوده است. به صورت کلی عمده نخود مصرفی کشور از کرمانشاه تامین می شود. کیفیت نخود ایرانی بسیار خوب واز مرغوبیت زیادی برخوردار است. به همین دلیل در سال های اخیر نرخ صادرات و خرید نخود روبه رشد بوده است. اما در کنار نخود ایرانی مرغوب نمونه های خارجی آن نیز که عمدتا نخود ترک و یا نخود روس هستند، در بازار حبوبات یافت می شود. دلیل وجود نخود خارجی نیزاین است است که معمولا برای تعدیل بازار و پاسخ به نیاز و تقاضای موجود در بازار واردات این محصول از سایر کشور ها انجام می شود. شرکت بازرگانی بهیاد تجارت بهترین و با کیفیت ترین انواع نخود را به فروش می رساند.

انواع نخود موجود در بازار

1- نخود ایرانی:

نخود کرمانشاه مرغوب ترین و پر فروش ترین نخود در کشور و حتی در سطح منطقه می باشد. به دلیل کیفیت بالا و مرغوبت این نخود خریداران زیادی به دنبال خرید این محصول هستند. البته نخود کرمانشاه در سایز بندی های مختلفی به بازار عرضه می گردد. بدیهی است که هر سایز بندی هم مشتریان و کاربرد خاص خود را دارد.

2- نخود خارجی:

معمولا واردات نخود از کشورهای روسیه و همچنین ترکیه صورت می گیرد. کیفیت نخود روس نسبت به نمونه ترکیه ای ان پائین تر است. در حقیقت کیفیت نخود ترک حتی با نخود مرغوب کرمانشاه نیز برابری می کند. از طرفی قیمت این محصول نیز مناسب تر از نمونه ایرانی است.

فروش عمده نخود ترک

با توجه با اینکه نخود یکی از مهمترین محصولات کشاورزی ایران محسوب می شود و سالانه مقادیر قابل توجهی از آن به کشورهای خارجی صادر می شود، می توان گفت که بازار خرید و فروش عمده نخود رونق بالایی دارد. فروش نخود به صورت فله و بسته بندی در بازار انجام می شود که با توجه به هزینه های مربوط به بسته بندی قیمت نوع فله کمتر است و به همین دلیل میزان فروش نخود فله بیشتر است. از دیگر مواردی که بر روی فروش نخود تاثیر دارد می توان به حجم تولید سالانه این محصول اشاره کرد؛ هرچه حجم تولید سالانه بیشتر باشد بازار فروش نخود هم داغ تر می شود.

نخود ترک به عنوان یکی از پرفروش ترین و پر مصرف ترین انواع نخود در ایران شناخته میشود. به طور کلی غیر از تولید داخلی نخود، عمده ی نخود مصرفی کشور از ترکیه یا روسیه تامین می شود که محصول نخود این دو کشور از کیفیت خوبی نیز برخوردار است. نخود ترک با وجود کیفیت خوب آن قیمت مناسبی دارد. همین امر باعث شده که تقاضای این نوع نخود با توجه به کیفیت بالای این محصول بیشتر از نمونه‌های ایرانی آن باشد. همچنین به دلیل تورم موجود در کشور قیمت نخود ایرانی با افزایش همراه شده است و این امر مزید بر علت گردیده است.

قیمت عمده نخود ترک

عوامل متعددی بر روی قیمت عمده نخود تاثیر دارد که یکی از این موارد عرضه و تقاضا در بازار خرید و فروش این محصول است؛ اگر میزان عرضه کمتر از تقاضا باشد قیمت عمده نخود نیز افزایش پیدا می کند. از دیگر عواملی که بر روی قیمت عمده نخود نقش دارد می توان به سطح زیر کشت این محصول در کشور اشاره کرد؛ اگر سطح زیر کشت به دلایل مختلف مانند خشکسالی و کم آبی کاهش پیدا کند و با کمبود این محصول در بازار مواجه شویم قیمت عمده نخود نیز بیشتر می شود. همچنین در مدت زمان گذشته به دلیل بالا رفتن نرخ تورم قیمت بسیاری از اقلام خوراکی بیشتر شده و بر روی قیمت عمده نیز تاثیر گذاشته است.

شرکت بازرگانی بهیاد تجارت ، بهترین و با کیفیت ترین حبوبات از جمله نخود ترک را برای خریداران محترم فراهم نموده و به فروش می رساند. جهت اطلاع از قیمت روزانه این محصول با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

پخش عمده نخود ترک

پخش عمده نخود در بازار به مواردی مانند نوع نخود، کیفیت و سایز آن بستگی دارد. معمولا نخود ترک شامل انواع مختلفی مانند هر کدام از این نخودها در سایز و اندازه ی مختلفی برداشت می شوند. لازم به ذکر است که بازار فروش عمده نخود هر یک از ارقام نام برده، متفاوت می باشد. قیمت عمده نخود در حال حاضر به نسبت نوع آن بین 1 تا 2 دلار است، برای به دست آوردن قیمت دقیق نوع مورد نظر خودتان می توانید ازکارشناسان شرکت بهیاد تجارت استعلام قیمت بگیرید. این محصول از جمله حبوبات مرغوب وارداتی به کشور می باشد. جهت خرید عمده نخود ترک، بهتر است با شرکت های معتبر و بزرگ توزیع کننده این محصول در ارتباط باشید. بهترین و با کیفیت ترین نخود را در ارتباط با کارشناسان شرکت بهیاد تجارت پارس خریداری خواهید نمود.

اطلاع از قیمت روز نخود ترک

جهت اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید و با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید. شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ،بهترین و با کیفیت ترین حبوبات از جمله نخود ترک را برای خریداران محترم فراهم نموده و به فروش می رساند.

شبکه های اجتماعی ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت روز این محصول عضو کانال تلگرامی ما شوید و همچنین پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.