شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

فروش لوبیا سفید خمین | شرکت بهیاد تجارت پارس

فروش لوبیا سفید خمین | شرکت بهیاد تجارت پارس

فروش لوبیا سفید خمین به صورت عمده آن توسط کدام شرکت ها صورت می گیرد؟ قیمت روز این محصول را چگونه بدست بیاوریم؟ ویژگی های بارز و کیفیت لوبیا سفید خمین چگونه است؟

خرید و فروش لوبیا سفید

لوبیا سفید یک از پر طرفدارتین حبوبات محسوب می شود. این لوبیا تقاضای بالائی داشته و معولا مصرف آن در کشور بالاست. این حبوبات ارزشمند به صورت گسترده در داخل کشور کشت می شود. لوبیا سفید در استان هایی همانند استان مرکزی، استان لرستان و استان کرمانشاه کشت و تولید می گردد. می توان گفت که خمین قطب اصلی تولید لوبیا سفید در ایران است و محصول لوبیای خمین از مرغوبیت خوبی هم برخوردار است.

انواع لوبیا سفید

1- لوبیا سفید ایرانی
2- لوبیا سفید خارجی

لوبیا سفید ایرانی معمولا در استان های مرکزی، کرمانشاه و لرستان به صورت گسترده کشت و تولید می شود. اما لوبیا سفید خارجی معولا از کشور قرقیزستان وارد ایران می گردد. به طور کلی تفاوت عمده لوبیا سفید ایرانی و خارجی در اندازه آن است. لوبیای ایرانی ریزتر از لوبیا سفید خارجی است.

خواص لوبیا سفید

1- تقویت حافظه
2- تقویت قلب
3- تقویت دستگاه گوارش
4- پیشگیری از سرطان و دیابت

قیمت لوبیا سفید به چه عواملی بستگی دارد؟

1- اندازه ی دانه های لوبیا سفید
2- یکدست بودن دانه های لوبیا سفید
3- بوجاری یا دستچین بودن لوبیا سفید
4- کیفیت لوبیا سفید
5- نوسانات بازار

قیمت روز و عمده لوبیا سفید خمین

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید و با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

فروش لوبیا سفید خمین

تفاوت لوبیا سفید دستچین و بوجاری

درباره تفاوت این دو نوع محصول باید گفت، که لوبیا سفید بوجاری شده دارای ضایعات کمی است. قیمت کمتری نسبت به لوبیا سفید دستچین دارد. ولی لوبیا سفید دستچین بدون ضایعات بوده و کاملا تمیز است.

مشخصات لوبیا سفید مرغوب

1-تازه بودن لوبیا سفید

2- درشت یا ریز بودن لوبیا سفید

3-یک دست بودن دانه های لوبیا سفید

4-بوجاری و یا دستچین بودن محصول

5- شکل ظاهری لوبیا سفید

پخش عمده لوبیا سفید خمین

بدیهی است که، خرید عمده لوبیا سفید آن هم از شرکت های تامین کننده بزرگ این محصول قیمت مناسب تری دارد. شرکت بهیاد تجارت یکی از شرکت های بزرگ تامین کننده این محصول می باشد. شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، بهترین و با کیفیت ترین حبوبات از جمله لوبیا سفید خمین را در بازار ایران به فروش می رساند.

شبکه های اجتماعی ما

برای اطلاع از قیمت روز این محصول عضو کانال تلگرامی ما شوید و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.