شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

فروش عدس ریز قزاق آذر 1400

فروش عدس ریز قزاق آذر 1400

فروش عدس ریز قزاق به چه صورت است ؟ قیمت روز و عمده عدس قزاق چند است؟ خصوصیات عدس قزاق چیست؟

فروش عمده عدس ریز قزاق

عدس های وارداتی موجود معمولا به دو صورت عدس ریز و عدس درشت در بازار موجود می باشند. عدس ریز معروف به عدس آشی به فور در بازار یافت می شود. انواع مختلف عدس ریز کانادایی، ریز روسی و ریز قزاق در کنار نمونه های تولید داخل در بازار موجود می باشد.

خرید عدس ریز قزاق

عدس قزاقستان که به عدس قزاق معروف است عدسی ریز و سبز رنگ می باشد. عدس قزاق قیمت مناسب تری نسبت به سایر عدس ها دارد به همین دلیل خریداران بیشتری طالب خرید عدس قزاق هستند. اما عدس ریز قزاق نسبت به انواع دیگر عدس کیفیت پایین تری دارد. ولی در عوض از مرغوبیت خوبی برخوردار است. هرچقدر دانه های عدس قزاق ریز تر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار است.

استعلام قیمت روزانه

مجموعه ما انواع عدس را به صورت تضمینی و به شرط با کیفیت بودن و قیمت مناسب و با کمترین زمان به سراسر کشور ارسال می کند.

شما عزیزان می توانید ازطریق شماره های موجود در سایت شرکت یا کانال تلگرامی با ما در ارتباط باشید.

قیمت روز و عمده عدس ریز قزاق

لازم است بدانید که، محصول عدس روزانه در بازار و با انواع مختلف عدس ریز و عدس درشت عرضه می شود. عدس ریز قزاق بیشتر به صورت فله است و برای بسته بندی کیفیت مناسبی ندارد.

بازرگانی بهیاد تجارت با پخش عمده انواع عدس با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید همه روزه جهت ثبت سفارش عدس و سایر حبوبات و بارگیری و ارسال سریع  با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در بخش فروش در ارتباط باشید. و برای اطلاع از قیمت روز این محصول عضو کانال تلگرامی ما شوید و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید. با ما همراه باشید.

شبکه های اجتماعی ما

جهت اطلاع از قیمت روز این محصول عضو کانال تلگرامی ما شوید و همچنین پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.