شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

قیمت امروز ماش ایرانی

قیمت امروز ماش ایرانی

قیمت ماش ریز و درشت ایرانی در سال ۱۴۰۰ به چه صورت است ؟ بهترین نوع ماش متعلق به کجاست؟ خواص ماش چیست؟

ماش ایرانی

ماش گیاهی بومی هندوستان است امادر نقاط دیگر جهان مانند ایران نیز کشت می‌شود.ماش یکی از حبوباتی است که اکثراً در مناطق گرمسیر تولید می شود از این رو در ایران استان خوزستان بیشترین میزان ماش را تولید می کند به طوری که شهرستان های دزفول ،شوشتر و شوش به عنوان تولید کننده های اصلی این محصول در کشور به شمار می آیند. در استان لرستان نیز به مقدار محدودی از این محصول تولید می شود.

انواع ماش

ماش به دو دسته ریز و درشت تقسیم می شود که ماش ریز همان ماش عمرانی است و دسته دوم که ماش درشت است به این نوع ماش ها ماش بذر هندی گفته می شود از این رو سایز ماش را می توان بر اساس اسامی که دارند تشخیص داد.

قیمت روز ماش

برای تهیه ماش به قیمت روز و عمده می توانید از طریق شرکت ها و مراکز معتبر تامین و فروش حبوبات اقدام کنید. یکی از شرکت های بسیار فعال و معتبر شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، می باشد. که تمام محصولات خود را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تماس با ما

پخش عمده ماش ایرانی

بازرگانی بهیاد تجارت پارس با پخش عمده ماش با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید همه روزه جهت ثبت سفارش ماش با کیفیت و بارگیری و ارسال سریع  با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در بخش فروش در ارتباط باشید.

بهترین کیفیت

شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، بهترین و با کیفیت ترین حبوبات از جمله ماش را در بازار ایران به فروش می رساند.

شبکه های اجتماعی ما

جهت اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید و با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

شبکه های اجتماعی شرکت بهیاد تجارت
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.