شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

قیمت جو پوست کنده | بازرگانی بهیاد تجارت

قیمت جو پوست کنده | بازرگانی بهیاد تجارت

قیمت جو پوست کنده در بازار امروز چقدر است؟ پخش عمده جو پوست کنده توسط کدام شرکت ها صورت می گیرد؟ مشخصات و ویژگی های نوع مرغوب این محصول چیست؟

خرید و فروش جو پوست کنده

جو و مشتقات آن یکی از غلات پرطرفدار و پرکاربرد در سفره های ما ایرانیان و همینطور یک محصول تجاری در سراسر جهان به شمار می رود. این غله دارای ارزش غذایی بسیار بالائی بوده و میتواند به تنهایی، بخش عظیمی از نیاز روزانه افراد به مواد مغذی و مفید، که برای بدن ضروری هستند را فراهم نماید.

محصولی که بعد از خارج کردن پوسته بیرونی و جدا کردن خود دانه بدست می آید جو پوست کنده می نامند. جو از جمله غلاتی است که ارزش غذایی بسیار بالایی دارد و در غذاهایی نظیر سوپ و آش به ‌وفور استفاده می‌شود. همچنین از این غله با ارزش مشتقات مختلفی تولید می شود که هر یک کاربرد خاص خود را دارند.

جو و مشتقات مختلف آن

علاوه بر جو پوست کنده، اشکال دیگری از جو هم وجود دارد که برای مصارف متعددی مورد استفاده قرار می گیرند:

آرد جو

آرد جو از فرایند ساییدن و پودر کردن دانه های جو به دست می آید. این آرد می تواند به عنوان جایگزینی مناسب برای آرد گندم مورد استفاده قرار بگیرد. آرد جو تمام خواص مفید جو را داراست و سرشار از فیبر و املاح معدنی می باشد.

موارد مصرف: ترد و سبک کردن کیک و کلوچه، برای پوشش و کاور روی مواد غذایی مانند آرد سوخاری، پختن نان و …

بلغور جو

به دانه های جو که در آسیاب، خرد و شکسته شده تا حدی که به نرمی آرد تبدیل نشود، بلغور جو یا پرک گفته می شود. همچنین از نظر لغوی به چیزهای درهم کوفته و در هم شکسته شده بلغور گفته میشود. در تهیه بلغور جو، دانه های جوی پخته شده و خشک شده را با آسیاب، تا اندازه مورد نیاز خرد میکنند که پس از آن میتواند مورد استفاده قرار بگیرد. هدف از بلغور کردن جو کاهش زمان پخت ان در غذاهای مختلف می باشد. همچنین سبسوس ان کمتر از جو کامل بوده ولی میزان فیبر و املاح بیشتری دارد.

موارد مصرف: پخت انواع سوپ و آش، اوتمیل ها، حلیم و…

سبوس جو

پوسته خارجی جو که قبل از عرضه به بازار، از دانه ها جدا می شود، سبوس جو می باشد که دارای ارزش غذایی بالایی است. بسیاری از افراد به دنبال استفاده از آرد و نان سبوس دار هستند تا از این طریق بتوانند مواد مغذی مورد نیاز بدن خود را به آسانی تامین کنند.

موارد مصرف: خوراک دام، ازفزودن به مواد غذائی از جمله نان و …

جو پوست کنده

منظور از جو پوست کنده همان دانه جوئی است که فقط پوست آن جدا شده ولی هیچ گونه دانه خرد شده و یا پرک شده ای در ان وجود ندارد. رنگ و سایز دانه جو با توجه به اقلیم های مختلف که در آنجا کشت و رویش شده اند و همچنین نوع آنها متفاوت است.

موارد مصرف: انواع سوپ ها و آش ها و ….

جو پرک

پرک کردن به معنای له کردن دانه‌های جو و یا جو دوسر است. البته این دانه می‌تواند هر غلات دیگری باشد. برای تولید پرک، دانه‌های غلات را از زیر غلطک عبور داده و له می‌کنند. اگر بر روی جو این عمل انجام شود، جو پرک و اگر بر روی جو دوسر این کار صورت گیرد؛ جو دوسر پرک به وجود می‌آید. جو پرک یکی از انواع فراورده های جو است که با پرک شدن تحت فشار بخار دریک خط تولید پیشرفته تهیه می شود.

موارد مصرف: در آنواع سوپ ….

قیمت روز جو پوست کنده

شرکت بهیاد تجارت پارس یکی از بزرگترین عرضه کننده گان جو پوست کنده و دیگر انواع غلات و همچنین حبوبات درجه یک، در بازار ایران می باشد. همکاران ما در بخش فروش اطلاعات تکمیلی و قیمت جو پوست کنده را برای خریدی مطمئن و آسان در اختیار شما قرار می دهند.

پخش عمده جو پوست کنده

شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، بهترین و با کیفیت ترین غلات از جمله جو پوست کنده را در بازار ایران به فروش می رساند. جهت اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید و با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

شبکه های اجتماعی ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت روز این محصول کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید. با ما همراه باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.