شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

قیمت روز و عمده لوبیا قرمز زنجان

قیمت روز و عمده لوبیا قرمز زنجان

قیمت لوبیا قرمز بوجاری در بازار چقدر است؟ تفاوت لوبیا قرمز ایرانی و خارجی در چیست؟

خرید لوبیا قرمز

یکی از حبوبات محبوب و پر مصرف لوبیا است. که هم تولید داخلی دارد و هم از کشور های دیگر وارد می شود. زنجان یکی از قطب های اصلی کشت لوبیا می باشد. لوبیا قرمز ایرانی در شهر های خمین و ازنا نیز تولید می شود.

تفاوت لوبیا قرمز زنجان با خمین در چیست؟

لوبیا قرمز زنجان دارای دانه های درشت تری نسبت به لوبیا قرمز خمین می باشد.

انواع لوبیا قرمز در بازار

به طور کلی می توان لوبیا قرمز را به سه دسته تقسیم کرد:

  • لوبیا قرمز کپسولی
  • لوبیا قرمز کوچک
  • لوبیا آزوکی

پخش عمده لوبیا قرمز

شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، بهترین و با کیفیت ترین حبوبات از جمله لوبیا قرمز را در بازار ایران به فروش می رساند.

جهت اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید و با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

قیمت روز و عمده لوبیا قرمز

لوبیا قرمز بسیار پر طرفدار بوده ، و به طور بوجاری و دستچین ارائه می گردد. فروش این محصول درجه یک در بازار در مقایسه با سایر حبوبات خیلی زیاد است و خواهیم توانست به طور مستقیم و با خرید کردن عمده بهترین و مناسب ترین محصول را با قیمتی مناسب خریداری نماییم.

عوامل موثر در قیمت لوبیا قرمز

عوامل مهمی از جمله سایز دانه های لوبیا قرمز، بوجاری یا دستچین بودن آن، یکدست بودن بار، ریز یا درشت بودن دانه های لوبیا، بار نو یا کهنه بودن محصول بر قیمت آن تاثیر گذار است.

بازرگانی بهیاد تجارت پارس با پخش عمده لوبیا قرمز با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید همه روزه جهت ثبت سفارش لوبیا قرمز با کیفیت و بارگیری و ارسال سریع  با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در بخش فروش در ارتباط باشید. و برای اطلاع از قیمت روز این محصول عضو کانال تلگرامی ما شوید و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید. با ما همراه باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.