شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

لوبیا چیتی خمین | شرکت بازرگانی بهیاد تجارت

لوبیا چیتی خمین | شرکت بازرگانی بهیاد تجارت

لوبیا چیتی خمین چه مشخصاتی دارد؟ پخش عمده این محصول چگونه است؟ قیمت روز لوبیا چیتی چقدر است؟ بهترین لوبیا چیتی متعلق به کجاست؟

خرید و فروش لوبیا چیتی

در ایران حبوبات محبوبیت زیادی بین مردم دارند؛ زیرا برای پخت بیش تر غذاها از حبوبات استفاده می شود. بنابراین تقاضا برای این محصول در بازار زیاد است. از حبوبات محبوبی که در بازار خرید و فروش بالائی دارد، میتوان به لوبیا چیتی اشاره کرد.

کشت و تولید این محصول در مناطقی که از لحاظ شرایط آب و هوائی قابلیت کشت و برداشت لوبیا چیتی با کیفیت خوبی را دارند، انجام می شود. در این میان می توان به استان های زنجان، اراک و لرستان اشاره کرد. اما شهرستان خمین تولید کننده بهترین نوع لوبیا چیتی در کشور است. معمولا این محصول به صورت بوجاری شده و دستچین عرضه می گردد.

انواع لوبیا چیتی موجود در بازار

1- لوبیا چیتی ایرانی

2- لوبیا چیتی خارجی

فروش لوبیا چیتی خارجی

لوبیا چیتی در بین حبوبات بعد از عدس دومین حبوبات پر مصرف در بین ایرانیان است. کشور ما خود یکی از تولید کننده های لوبیا چیتی است به طوری که لوبیا چیتی ایرانی یکی از با کیفیت ترین انواع لوبیا چیتی بشمار می رود. ولی به دلیل مصرف بالای این محصول به دلیل این که میزان تولید داخلی پاسخگوی نیاز بازاری های داخلی نیست، لذا واردات آن نیز صورت می گیرد. عمده ترین کشورهایی که واردات لوبیا چیتی از آنها به کشورمان صورت می گیرد به صورت زیر می باشند:

فروش لوبیا چیتی خمین

انواع لوبیا چیتی خارجی

1- لوبیا چیتی ازبکستان: بهترین نوع لوبیا چیتی وارداتی است .

2- لوبیا چیتی چین: در دو نوع گرد و کشیده به وفور در بازار یافت می شود .

3- لوبیا چیتی قرقیز: این نوع از لوبیا چیتی از لحاظ کیفیت با لوبیا چیتی ازبکستان برابری می کند .

4- لوبیا چیتی آفریقایی: نسبت به انواع دیگر لوبیا چیتی قیمت مناسب تری دارد .

5- لوبیا چیتی اتیوپی: این نوع از لوبیا چیتی نیز با توجه به کیفیتی که دارد قیمت مناسبی دارد  .

انواع لوبیا چیتی ایرانی کدام است؟

1- لوبیا اقلید

2- لوبیا ازنا

3- لوبیا زنجان

4- لوبیا سراب

5- لوبیا خمین

تفاوت لوبیا چیتی بوجار و دستچین در چیست؟

تفاوت لوبیا چیتی بوجار با لوبیا چیتی دستچین در میزان نخاله موجود در لوبیا بوجار می باشد. به طور کلی هرچقدر میزان نخاله در لوبیا چیتی بوجار بیشتر باشد کیفیت و قیمت کم تری نسبت به لوبیا چیتی دستچین خواهد داشت.

لوبیا چیتی

خرید تضمینی / کیفیت عالی / قیمت کف بازار

مجموعه ی ما از جمله شرکت هایی است که انواع مختلف لوبیا چیتی را به صورت تضمینی و به شرط کیفیت ، به فروش می رساند. کیفیت انواع لوبیا چیتی وارداتی و داخلی با یکدیگر متفاوت می باشد، لذا مشتریان عزیز میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشند. شرکت بهیاد تجارت تمام انواع لوبیا چیتی را تهیه و به دست شما می رساند. بازرگانی بهیاد تجارت با پخش عمده لوبیا چیتی، آمادگی انجام سفارش شما به هر نحو و شکلی را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمائید.

فروش لوبیا چیتی

پخش عمده لوبیا چیتی

بازرگانی بهیاد تجارت پارس با پخش عمده لوبیا چیتی با کیفیت در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد. شما عزیزان می توانید همه روزه جهت ثبت سفارش لوبیا چیتی با کیفیت و بارگیری و ارسال سریع  با شماره های درج شده در سایت با مشاوران ما در بخش فروش در ارتباط باشید. و برای اطلاع از قیمت روز و پخش عمده لوبیا چیتی، عضو کانال تلگرامی ما شوید و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

شبکه های اجتماعی ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اطلاع از قیمت روز این محصول کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.