شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

صادارت نخود کرمانشاه

صادارت نخود کرمانشاه

نخود کرمانشاه تولید شده در کشور از میزان مصرف آن در کشور بیشتر است. از آن جایی که صادرات نخود در کشور بلا مانع است، می توان مقدار مازاد و اضافه این محصول را به کشورهای خارجی صادر کرد.

نخود صادراتی کرمانشاه

عمده نخود صادراتی ایران به کشورهای عراق، پاکستان و افغانستان صادر می شود. یکی از بهترین و مرغوبترین نخودهای تولیدی کشور در کرمانشاه کشت و تولید می شود.این محصول از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بوده و لذا برای صادرات محصول مناسبی به نظر می رسد و تقاضا برای آن در بازار زیاد است.

کشورهای مقصد صادرات نخود ایرانی

صادرات نخود از ایران به کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان و برخی کشورهای عربی و حتی تعدادی از کشورهای اروپایی انجام می شود.

در صورتی که صادره کننده محصولات مختلف به ویژه نخود کرمانشاه هستید این شرکت آمادگی تأمین و همکاری کامل در این زمینه را دارد.

شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، بهترین و با کیفیت ترین نخود صادراتی را در بازار ایران به فروش می رساند.

اطلاع از قیمت روز نخود

جهت اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید و با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

تماس با ما

عوامل جذابیت صادرات نخود کرمانشاه

نخوددر سال 1400 تولیدات مناسب و خوبی داشته ، لذا زمینه صادرات این محصول مرغوب و صادراتی به خوبی فراهم بوده و با توجه به بازار مناسب نخود در کشور عراق شرایط برای انجام صادرات گسترده نخود کرمانشاه مهیا می باشد.

همچنین به دلایل مختلف که در ادامه ذکر خواهد شد این محصول از شرایط صادراتی بسیار مناسبی برخوردار است:

1- کاهش ارزش پول ملی

2- افزایش قیمت دلار

3- افزایش تولید مازاد بر مصرف داخلی

همه این عوامل در

کنار هم جذابیت صادرات این محصول را بیشتر نموده است. هر چند هر از گاهی شاهده ممنوعیت های صادراتی از جمل صادرات نخود اعمال می شود ، اما در حال حاضر شرایط مناسب به نظر می رسد.

شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، بهترین و با کیفیت ترین حبوبات از جمله نخود کرمانشاه را برای خریداران محترم فراهم نموده و به فروش می رساند.

شبکه های اجتماعی ما

جهت اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید و با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

شبکه های اجتماعی شرکت بهیاد تجارت

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.