شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

پخش دال عدس ملو به صورت عمده آذر 1400

پخش دال عدس ملو به صورت عمده آذر 1400

قیمت روز دال عدس ملو چند است؟ مراکز معتبر پخش عمده دال عدس کدامند؟

قیمت روز دال عدس ملو

دال عدس گونه ای از حبوبات از خانواده عدس است که رنگ قرمزی داشته و طعم آن مشابه طعم گوجه فرنگی است . دال عدس دانه های کوچکتر از عدس معمولی دارد .

خواص دال عدس

یکی از مهم ترین خواص این گیاه تقویت دستگاه گوارش است و همچنین به عملکرد بهتر معده و روده کمک می کند و سبب تحریک اشتها نیز می شود . دال عدس در درمان درد های مفاصل و اسخوان ها موثر است . دال عدس دارای میزان زیادی پروتئین ، کلسیم  ، اسید آمینه ، فسفر و آهن است .همچینن دال عدس در درمان درد های مفاصل و استخوان ها بسیار موثر است .از ویتامین های موجود دال عدس می توان به ویتامین های گروه ” آ ” و ” ب ” اشاره کرد .

پخش عمده دال عدس

شرکت بهیاد تجارت پارس یکی از بزرگترین عرضه کننده گان انواع دال عدس و دیگر انواع حبوبات درجه یک، می باشد. تنها کافیست از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با کارشناسان پشتیبانی و فروش شرکت تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی به همراه قیمت روز این محصول را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت روز دال عدس

انواع دال عدس موجود در بازار

در ایران دو نوع دال عدس موجود می باشد:

۱) دال عدس ایرانی

۲) دال عدس وارداتی

دال عدس نسبت به عدس سبز میزان مصرف کمتری دارد اما همین میزان هم در کشور قابل تامین نیست به همین دلیل سالانه مقدار زیادی دال عدس از کشور کانادا با برند دال عدس کانادایی ملو وارد کشور می شود . دال عدس عمدتا در تهیه انواع خوراک و انواع سوپ ها استفاده می شود.

شبکه های اجتماعی ما

برای اطلاع از قیمت روز دال عدس ملو عضو کانال تلگرامی ما شوید و پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.