شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس

پخش عمده بلغور جو

پخش عمده بلغور جو

پخش عمده بلغور جو به چه صورت است؟ قیمت روز و عمده بلغور جو چقدر است؟ مشخصات بلغور جو مرغوب چیست؟

بلغور جو چیست؟

محصول بلغور به غله‌ای گفته می شود که در آسیاب خرد شده باشد. البته نه چنان‌ که آرد شود. وقتی که جو کامل پوست کنده را با تیغه‌های فلزی تیز خرد کنید ، بلغور جو به دست می‌آید.

خواص بلغور جو

به دلیل کالری و چربی کمی که دارد برای افرادی که قصد کاهش وزن دارند بسیار مفید است .

به دلیل وجود فیبر در این محصول برای بهبود سیستم گوارش بسیار موثر است .

بلغور به دلیل اینکه منبع غنی آهن است می تواند مانع از کمبود این ماده در بدن شود .

بلغور سرشار از ویتامین ب است .

فیبر نا محلول در بلغور مانع از شکل گیری سنگ کیسه صفرا می شود .

پخش عمده بلغور جو

شرکت بهیاد تجارت پارس در کنار فروش حبوبات این غلات با ارزش و سودمند را نیز در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. لیست قیمت حبوبات و غلات روزانه در حال تغییر است از این رو جهت مشاهده و به روزرسانی اطلاعات خود در زمینه قیمت محصولات با ما در ارتباط باشید .

پخش عمده بلغور جو

نحوه تولید بلغور بخارپز جو

اولین مرحله تولید بلغور جو، پاکسازی دانه های جو از ناخالصی هایی مانند سنگریزه، چوب و ذراتی که از نظر ابعاد از دانه های جو بزرگتر هستند، می باشد.

پاکسازی دانه های جو از ذرات بزرگتر مانند چوب و سنگریزه، توسط غربال و جداسازی ذرات سبک تر با جریان هوا انجام می شود. سپس دانه های جو را شستشو می دهند تا سطوح دانه ها به طور کامل پاکسازی شود.

در مرحله بعد، دانه های جو را با آب سرد، آب گرم و یا بخار رطوبت می دهند تا پوسته دانه های جو به آسانی جدا شود. میزان رطوبت، به مقدار دانه های جو و خصوصیات و کیفیت نهایی محصول بستگی دارد. پوسته و ذرات ریز با الک و جریان هوا جدا شده و توسط ماشین آلات وِیژه، جذب می شوند. سپس دانه ها با بخار، کمی نیم پخت می شوند. تا آماده آسیاب، خرد شدن و تبدیل به بلغور جو شوند.

عملیات نیم پخت کردن دانه های جو باعث می شود از حجم نشاسته ای که در آن وجود دارد، کاسته شود.

اگر بلغور جو را پس از خرد کردن، دوباره پخته و بخار پز و سپس خشک کنیم، بلغور بخارپز جو تولید می شود.

قیمت روز و عمده بلغور جو

برای خرید عمده بلغور جو می توانید از طریق شرکت ها و مراکز معتبر تامین و فروش حبوبات اقدام کنید. یکی از شرکت های بسیار فعال و معتبر شرکت بازرگانی بهیاد تجارت پارس ، می باشد. که تمام محصولات خود را با بهترین کیفیت و بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد. شرکت بهیاد تجارت با پخش عمده بلغور جو در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

شبکه های اجتماعی ما

جهت اطلاع از قیمت روزانه این محصول و سایر محصولات به تلگرام بازرگانی بهیاد تجارت مراجعه نمائید و با کارشناسان فروش ما از طریق شماره های زیر در ارتباط باشید.

پخش عمده بلغور جو
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.